Něco o Ashlee Lauren

3. ledna 2010 v 16:33 |  Ashlee Lauren

Ashlee Lauren

Další v pořadí modelek a známých osobností z Myspace a Buzznetu, kterou představíme, je Ashlee Lauren. Její příběh je kouzelnou ukázkou toho, jak se ti mohou splnit všechny sny, když na nich budeš tvrdě pracovat. Člověk má jen taková omezení, která si sám tvoří, Ashlee zapomněla na všechny tyto bariéry a šla za svým snem. A tady ji máme.


Ashlee má 23 let a je to Američanka. Pochází z Californie a teď žije v Los Angeles. Narodila se ve znamení lva. Už od pěti let tvrdě pracuje jako modelka. Fotí do časopisů, s Audrey Kitching se potkala na focení pro Bleeding stars, Ashlee se proměnila v tvář Hot Topic a NY Couture. Nyní začala prodávat různobarevné pramínky k prodlužování vlasů a příčesky. Jezdí po státech, prodává je svým fanouškům a radí jim, jak dosáhnout co nejlepšího vzhledu. Také se stala vlasovou a módní stylistkou.
Říká o sobě, že je nevyléčitelný romantik a občas má pocit, že žije v pohádce a těžko se jí dostává do reality. Hodně o všem přemýšlí. Říká, že je taky hodně ukecaná a dokáže se s tebou bavit úplně o čemkoli, i když je trochu stydlivá a reservovaná.
Oblíbila si seriál Lost a film Night Watch. Nenávidí lháře a podvody, kdo by je měl taky rád. Ona je navíc věřící. Když její přítel prožíval špatné období a měl se podrobit několika operacím, Ashlee na svých stránkách prosila své fanoušky, aby se za něj modlili. Pro nás je to dost nepochopitelné, ale v Americe mají k náboženství bližší vztah než my.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chocho-pup Chocho-pup | 14. ledna 2010 v 17:56 | Reagovat

hezu n o

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama