Jak se správně fotit??

21. ledna 2010 v 15:41 |  Scene

Jak se správně fotit??

Přinášíme pár horkých typů, jak se správně nafotit. Jak to dělají ty ostatní, že jim to vždycky na fotkách tak sluší? Audrey, Kiki a Hanna jsou vždycky na fotkách fantastické, tak v čem je zakopaný pes? Slovo nefotogenická budeš moct vymazat ze svého slovníku!


Jak začít a co budeš potřebovat? Tak určitě je nezbytný foťák, není potřeba mít poslední novinku na trhu, nějaký úplně obyčejný bude stačit. Taky budeš potřebovat místo, kde se budeš fotit. Neměl by tě tam nikdo rušit. Pozadí tvých fotek by mělo být co nejčistší, není potřeba, aby celý svět viděl tvoje poházený spodní prádlo po pokoji :) Podívej se na fotky vpravo, na první na nás kouká z rohu ručník. Pokud se ti taková nepříjemnost stane, ale zbytek fotky dopadne dobře, tak ji prostě ořež a hotovo.
Až budeš víc natrénovaná, tak můžeš vyrazit třeba do parku nebo na nějaké tvoje oblíbené místo a poprosit kámošku, ať tě vyfotí.
Takže místo máš vybrané. Teď se zaměř na oblečení. Náš typ je : čím barevnější a křiklavější, tím lepší. Oblečení na fotce musí vyniknout. Oblíbené jsou růžové a elektricky modré zebří a leopardí motivy a velké originální obrázky.
Nyní se dostáváme k make-upu. Tady platí, že je žádoucí nanést o kapánek víc než normálně. Na fotce musíš zářit. Podle osvětlení se může stát, že tvůj make up se ti bude zdát nevýrazný. Čím víc budeš mít k dispozici světla, tím lepší bude výsledný obrázek. Světlo totiž zvýrazňuje všechny barvy a dodává jim život.
Takže máš místo, oblečení a líčení, teď už jen stačí natrénovat pózy. Můžeš se inspirovat fotkami ostatních. Některé scene girls třeba rády vystrkují jazyk, koušou si nehty nebo jiné pro ně specifické gesto. Také se zkoušej fotit z různých úhlů. Časem ti to půjde samo. Typ: většinou fotky brané zdola moc na kráse nepřidají.
Přejeme hodně štěstí!

Zdr.scene-girls.com
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 XoxO* XoxO* | Web | 21. ledna 2010 v 17:52 | Reagovat

Na 100% du si tě přidam
mááš IcKoo??

2 XoxO* XoxO* | Web | 21. ledna 2010 v 18:06 | Reagovat

Jak se máš?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama