Něco o: Tara Mason

4. ledna 2010 v 7:00 |  Tara Mason

Tara Mason

Tara Mason je tajemnou tmavovlásku, která září na každé fotce. Není to jen její krásný obličej, který tě zaujme. Navíc z jejich obrázků je cítit osobnost a charakter.


Tara Mason už oslavila své 22 narozeniny. Pochází z Kanady, přesně z Toronta. Je neuvěřitelně zaneprázdněná. Asi jsi o ní věděla, že je modelka a fotomodelka, ale to není všechno. Dále se také zabývá herectvím. Říká o sobě, že je umělkyně. Svoje umění rozvíjí v několika směrech. Rozumí designu a je stylistka. Zabývá se také hudbou a psaním. Má svůj vlastní business, takže je to i paní podnikatelka. Je to manažerka a ví o marketingu. Jako modelka je reprezentována agenturou KG Talent.
Angažuje se také jako aktivistka. Když ji na Vánoce lidi psali, co by si přála jako dárek, odpovídala jasně. Tvrdila, že jediným jejím přáním je, aby náš svět byl lepší a krásnější, i když to zní trochu jako klišé. Přála si, aby peníze, které chtěli utratit za dárky pro ni, radiji darovali nějaké nadaci. Dokonce zveřejnila seznam svých nejoblíbenějších nadacích. Doufá, že spolu dokáží udělat něco dobrého, dokáží něco změnit!
Její oblíbené skupiny jsou Radiohead, Refused nebo Daft Punk. Má také roztomilého chlupatého kamaráda. Tato malinká fenka se jmenuje Jasmine, kterou vidíš na obrázku dole uprostřed. Není sladká?

Zdroj:Scene-girls.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama